Pielęgniarstwo Neurologiczne i Psychiatryczne

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na V edycję Konferencji poświęconej aktualnym wyzwaniom w pielęgniarstwie neurologicznym i psychiatrycznym, pt: „PIELĘGNIARSTWO NEUROLOGICZNE I PSYCHIATRYCZNE. INNOWACJE, WYZWANIA, PERSPEKTYWY”, która odbędzie się on-line w dniu 8 grudnia 2023r.

W tym roku tematami, na których pragniemy skoncentrować naszą uwagę będą zagadnienia środowiskowej opieki psychiatrycznej, złożone przypadki i sytuacje kliniczne, nowoczesne metody edukacji zawodowej i najnowsze procedury pielęgniarskie w opiece nad pacjentem neurologicznym. Chcielibyśmy również poruszyć temat sztucznej inteligencji w pielęgniarstwie, która stwarza zarówno nowe możliwości, jak też wyzwania i obawy.

Wśród wykładowców będą eksperci i praktycy w swoich dziedzinach. Uczmy się od nich, od siebie nawzajem i inspirujmy się wzajemnie.

Do udziału w konferencji zapraszamy pielęgniarki, pielęgniarzy, studentów uczelni medycznych, a także wszystkich profesjonalistów, którzy na co dzień sprawują opiekę nad pacjentami z zaburzeniami neurologicznymi i psychicznymi.

Zapraszamy na stronę konferencji: http://pielegniarki2023.bok-ump.pl/

Do zobaczenia i do usłyszenia!

Prof. dr hab. Krystyna Jaracz i Prof. dr hab. Krystyna Górna
Przewodniczące Konferencji